Maçın hakemi ile konuştum.

By February 5, 2020 December 12th, 2020 blog

Maçın hakemi ile konuştum.

Yeni rolünüz Dada’da başarılar diliyorum,"" Laxman, Ganguly ile bir resimle birlikte tweet attı. @BCCI Başkanı olduğunuz için Tebrikler @ SGanguly99, liderliğinizde Indian Cricket’in gelişmeye devam edeceğinden hiç şüphem yok. Dada yeni rolünüzde size bol başarılar diliyorum. JIzu Ganguly, Laxman’a şöyle yanıt verdi: ""Teşekkürler VVS … Katkılarınız çok önemli olacak."" Laxman ve Ganguly, 2016 yılında Virat Kohli’nin takımının baş antrenörü olarak Anıl Kumble’ı seçen Sachin Tendulkar ile birlikte üç üyeli Kriket Danışma Komitesinin bir parçasıydı. CAC, Kumble’ın istifa etmesinden sonra Ravi Shastri’yi gemiye getirdi. 2017 yılında yayınlayın.

Teşekkürler u Vvs .. katkılarınız çok önemli olacak Ganguly, Pazartesi günü akşamın ilerleyen saatlerinde gönderi için yazılarını sunduktan sonra Hindistan’la konuştu ve Supreme altında çalışmak için mücadele eden BCCI’da işleri düzene sokacağına söz verdi. Son üç yıldır mahkeme tarafından atanan İdareciler Komitesi. ""Çünkü organizasyon üyelere ait ve son üç yıldır söz hakkı yok. Reformlar vardı. Davalar vardı, tartışmalar sürüyordu ve dürüst olmak gerekirse hiçbir bağlantı yoktu. ""İşlerin ne zaman çözüleceğini ve işlerin nasıl ilerleyeceğini kimse bilmiyordu. Bu açıdan bakıldığında, hiç böyle bir şey görmedim.

Sistemi sırayla geri alacağız."" Ganguly dedi. 47 yaşındaki oyuncu, bu ayın sonunda görevi devraldığında çözmek isteyeceği en önemli meselelerden de bahsetti. ""İyi oyuncular, tecrübeli uzun süredir oynamış oyuncular istiyorsanız kesinlikle çıkar çatışmasına bakılması gerekir. Yönetime gelirlerse ve başka bir şey yapma fırsatı bulamazlarsa, çok alacağınızı sanmıyorum. ""Ayrıca birinci sınıf krikete çok içtenlikle bakılması gerekiyor. Birinci sınıf kriketçilerin nasıl bakılması gerektiğinin büyük bir destekçisiyim ve bu benim gündemimin başında olacak."" Ganguly dedi.

Şimdi, elektrik kullanımını kesecek, elektrik faturalarınızı azaltacak kadar ‘akıllı’ bir sıvı pencere Yıpranmış Kongre önümüzdeki zorlu yola bakıyor 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçilerin söylediği şey, ABD’li adamda Covid yeniden enfeksiyonunun doğrulandığını doğruladı, ikinci maç daha şiddetli oldu İyi haber: Ahmedabad’dan dünyanın en genç bilgisayar programcısı ile tanışın Bengal Valisi Jagdeep Dhankhar, Mamata’nın siyasi cinayetlerle ilgili hüküm giydi. diyor Aaditya Thackeray RBI, Lakshmi Vilas Bank’ı 16 Aralık’a kadar moratoryum altına aldı Delhi’de kilitlenme yok, diyor CM Vekili Manish Sisodia NCB, Deepika Padukone’nin yöneticisinin öngörülen kefalet talebine karşı çıkması için ABD Başkanı nasıl seçilir Jai Shri demeni istemeyenler Ram, Bihar’da oy istiyor: Saharsa’da Başbakan Modi " Eski Hindistan kaptanı Sourav Ganguly, Hindistan’daki yeni Kriket Kontrol Kurulu (BCCI) başkanı olmaya hazır ve Twitter kullanıcıları şimdiden Ravi Shastri’nin Hindistan kriket takımının baş antrenörü olarak geleceği konusunda spekülasyon yapıyor. Pazar akşamı yaşanan dramatik olayların ardından, Sourav Ganguly, BCCI patronu rolünün öncüsü olarak ortaya çıkması için eski Hindistan vurucusu Brijesh Patel’e seslendi. Ganguly, en iyi işi asla istemediğini, ancak kıdemli yöneticiler ismini almaya başladıktan sonra fikrini değiştirdiğini vurguladı.

Ganguly Pazartesi günü BCCI başkanlığına adaylığını sundu ve kendisine karşı çıkılmadan seçilecek. Ganguly’nin seçilen başkan olarak ortaya çıkmasıyla ilgili haberler çıkarken, Twitter’daki hayranlar Ravi Shasti’nin baş antrenör olarak geleceğinin güvende olup olmadığını merak etti. Sourav Ganguly ve Ravi Shastri, üst düzey milli takımın baş antrenörü olarak atanmadan önce 2017’de kamuoyu önünde bir serpinti yaşadı.

Shastri ve Ganguly, eski göz ardı edildikten sonra 2016’da bir kelime savaşına girdiler. Ganguly liderliğindeki CAC, yüksek profilli rol için Anil Kumble’ı seçmişti. Shastri, 2016’da koçun görevine gelemediği için Ganguly’yi suçlamıştı. ""Shastri, röportaj için bizzat hazır bulunmalıydı ”, Shastri’nin video konferans yoluyla yaptığı röportajı ifade ediyor. Ravi Shastri, Anıl Kumble’ın görevden ayrılmasının ardından, 2017 yılında Ganguly’ye sahip olan CAC tarafından baş antrenör olarak atandı. ""dayanılmaz farklılıklar"" O yılki Şampiyonlar Kupasının ardından Virat Kohli ile. ""Shastri, o zamanlar Ganguly ile yaşadığı farklılıkların artık geçerli olmadığını, çünkü her ikisi de bu talihsiz olaydan ayrıldığını söyledi.

Biz iki eski kaptanız, tartışmalar olacak. Herkes her zaman aynı sayfada değil. Ama karşılıklı saygı var"" Shastri söylemişti. İşte sosyal medyadaki hayranlar, Sourav Ganguly’nin BCCI’nın seçilmiş başkanı olarak yükselmesine nasıl tepki verdi.

Shastri-Dada ilişkisi nasıl?https://goldbets.top/casinomaxi/ Ranji Trophy Cricket – Sourav Ganguly’ye öncelik vereceğim Kalbinin derinliklerine "" Ravi Shastri’yi Kovacağım ""#BCCIPresident #BCCIElections pic.twitter.com/oMRC8lKVdU Sevgili Ravi Shastri, Kolkata Prensi Shri Sourav Ganguly, BCCI Başkanı olarak atandı. Umarım Aal Izz İyi! Saygılarımızla, Bir #SouravGanguly Fan pic.twitter.com/ClIFmvfsSh Ravi Shastri şu anda # SouravGanguly pic.twitter.com/7EFoZxk1Ra #SouravGanguly, şu anda BCCIRavi Shastri’nin bir sonraki başkanı olmaya hazır: pic.twitter .com / DPRk912END Sourav Ganguly’nin BCCI başkanı olduktan sonra Ravi Shastri için gelecek planları sızdırıldı. # BCCI # SouravGanguly pic.twitter.com/uWPZnOVRRa Ravi Shastri – pic.twitter.com/dx7hGPA9za Ravi Shastri’nin Sourav Ganguly’nin Bcci başkanı olduğunu öğrendikten sonra tepkisi … # SouravGanguly #Dada #BCCI pic.twitter.com/dL1j6ndLrV Ayrıca Bakınız: Covid pandemisi gelecek için daha iyi binalar inşa etme şansı sunuyor. Ama yapacak mıyız? ABD’de kovid yeniden enfeksiyonu doğrulandı, ikinci nöbet daha şiddetli oldu 2020, medeniyet için en kötü yıl mı?

İşte tarihçiler, Spotlight On Pangong, Çin’in Depsang WATCH’daki birikimi netleştiğini söylüyor: Batı Bengal BJP şefi Dilip Ghosh, rallide TMC kadrosunu tehdit ediyor Arjun Rampal’dan sonra, NCB kız arkadaşı Gabriella Demetriades’i kısıtlama ile Tejashwi Yadav’ın B’day’ını kutladı, RJD Hindistan Today-Axis-My-India çıkış anketi: Tejashwi ittifakı, ABD başkanlık seçimlerinde 139-161 sandalye ile Bihar seçimlerini süpürmeye hazır görünüyor: Joe Biden, Deepika Padukone’un menajerinin öngörülen kefalet talebine karşı Beyaz Saray NCB için yarışı kazandı İşte nasıl oldu? Başkan seçildi Jai Shri Ram demenizi istemeyenler Bihar’da oy istiyor: Saharsa’daki Başbakan Modi " Hindistan, Pazar günü Ranchi’deki JSCA Stadyum Kompleksi’ndeki 3. seansta kötü ışık oynamasına rağmen Güney Afrika’ya karşı devam eden 3. Testin 2. Gününü zirvede tamamladı. Güney Afrika, Umesh Yadav ve Mohammed Shami’nin çay sonrası seansında açacakları Quinton de Kock ve Dean Elgar’ı ateşli fedailerle çıkardıktan sonra 2 saniye sarsıldı. Kötü ışık, Güney Afrika vuruşlarında sadece 5 aşırı hareketten sonra oyunu durdurdu. Kesintiden sonra hafif iyileşme göstermediği için oyun daha sonra iptal edildi.

Hindistan-Güney Afrika, 3. Test, 2. Gün: Önemli Noktalar Ranchi Testinin ilk iki gününde yaklaşık 2 seans kaybetmesine rağmen, Hindistan, Güney Afrika’nın şimdiye kadarki ilk serisini tamamlama yolunda ilerliyor. Güney Afrika, Hint bowling saldırısının Güney Afrikalı meslektaşlarından daha iğrenç göründüğü bir pistte Hindistan’ın 1. vuruş skorunu 488 koşu ile izledi. Bu, kötü ışık durduktan sonra 2. Gün erken Stumps olacak.

SA 9/2, 488 koşuyla yakın ve iz sürüyor #TeamIndia #INDvSA @Paytm pic.twitter.com/NqoXE9mWI1 Cumartesi gibi, Rohit Sharma, ikinci günde iki yüzlük testini tamamlarken Hindistan kahramanı oldu. 117 gecelik skoruna devam eden Rohit, sınırlı sayıdaki krikette bilindiği akıcı bir şekilde oynadı. Rohit Sharma saldırıyı Güney Afrika pacers ve spinner’lara taşıdı ve 200 koşu hedefine ulaştı, böylece hem ODI hem de Test’te çift yüzler atan elit kriketçiler listesine katıldı – Chris Gayle, Sachin Tendulkar ve Virender Sehwag – kriket. Rohit Sharma, 200 koşu hedefine ulaştıktan sonra saldırmaya devam etti, ancak 212’de Kagiso Rabada’yı büyük bir hedefe tutmaya çalışırken can verdi. Rahane, evinde yüz kuraklık sona erdi Hindistan’ın kaptan yardımcısı Ajinkya Rahane, 2017’den beri evinde 1.Test yüzünü, 83. günkü maça devam ettikten sonra ise 11. testini yaptı.

Rahane, 4/133 rakamları ile vuruşları bitiren sol kol spinner Dane Piedt’in ilk kurbanı olduğu için bir baba yüzü alamadı. Ajinkya Rahane ve Rohit Sharma, 4. küçük kapı için 267 tur ekledi çünkü ikili Hindistan’ı sıkıntıdan 3’e 39’dan kurtardı, aynı zamanda Hindistan’ı serinin 3. ve son Testini kaybedemeyecekleri bir konuma getirdi. Umesh Yadav, Ranchi kalabalığını çok yönlü bir çaba ile eğlendiriyor Hindistan’ın büyük bir puan alma çabası, 1 numaraya giren Ravindra Jadeja tarafından körüklendi.

Devam eden seride 2. kez üst üste 6. Jadeja, yerleşmek için zaman ayırdı, ancak önemli bir yarım asırla tamamlandı. Günün ikinci yarısı Umesh Yadav’a aitti.

İsmine karşı birinci sınıf yüz ifadesi olan Hindistan pacer, unutulmaz bir minyatürle Ranchi kalabalığını memnun etti. George Linde’yi 5 altılık için ezdi ve sadece 10 topla 31 turla bitirdi. Umesh, çay öncesi 6. sıraya yükselmeye çalışırken öldü. Mohammed Shami, Hindistan’ın 497’de 9’a açıkladığı gibi hızlı bir ateşle 10’a girdi. Güney Afrika, 2. seansta fazladan 15 dakika verildi, ancak kaptan Virat Kohli, Proteas’ın son vuruştan sonra vuruş yaptığından emin olmak için kuyruğunu kulübe geri çağırdı. çay molası.

Güney Afrika, ilk vuruşlarının 2. topunda Dean Elgar’ı 0 için kaybettikleri için mümkün olan en kötü başlangıcı yaptı. Mohammed Shami, güvenli Wriddhiman Saha’nın eldivenlerine girerken Elgar’ın eldivenlerini öpen iyi yönlendirilmiş bir fedai ile geldi. Devamında Umesh, yeni terfi eden Güney Afrika açılışı Quinton de Kock’ı oynanamaz başka bir fedai oyuncuyla 4 puan aldı. Hindistan, ışığın azalmasıyla iplikçilerini getirmek zorunda kaldı.

Virat Kohli, ilginç bir şekilde, kırmızı kirazını ilk çıkış yapan Shahbaz Nadeem ve Ravindra Jadeja’ya, spinner R Ashwin’in önüne atmayı seçti. Ayrıca Bakınız: Seçimlerde oy kullanmıyorlar, ancak mahkemelerdeki en iyi avukatlar, Kongre müttefiklerine neler sunuyor | Görüş 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçilerin söylediği gibi, ABD’li adamda Covid yeniden enfeksiyonu doğrulandı, ikinci maç daha şiddetli oldu Pangong’da, Çin’in Depsang’daki birikimi netleşti Bu Nitish Kumar için bir görevdir: Bihar Yardımcısı CM Sushil Modi | Özel Bihar kararı: Başbakan Modi, BJP’nin Delhi’deki zafer kutlamalarına katılacak Nitish Kumar, Başbakan Modi: LJP başkanı Chirag Paswan WATCH: Batı Bengal BJP şefi Dilip Ghosh TMC kadrosunu mitingde tehdit etti Arjun Rampal’dan sonra, şimdi NCB kız arkadaşı Gabriella’yı çağırıyor Demetriades NCB, Deepika Padukone’nin müdürünün öngörülen kefalet talebine karşı çıkacak ABD Başkanı şöyle seçildi Jai Shri Ram demenizi istemeyenler Bihar’da oy istiyor: Saharsa’da Başbakan Modi " Hindistan kaptanı Virat Kohli’nin sahadaki maskaralıkları, Hindistan’ın Pazartesi günü Yeni Zelanda Testleri’nde 2-0’lık bir vuruştan sonra heyecan yarattı. 2 maçlık Test serisi sırasında her zamanki gibi suçlanan Virat Kohli, çılgınca kutlarken ve Yeni Zelanda topçularının çoğuna patlayıcı uğurlamalar yaparken görüldü.

Hindistan kaptanı, kendisini sürekli meşgul eden kalabalıkla etkileşim halindeyken de görüldü. Aslında, Virat Kohli’nin yakın zamanda sonuçlanan 2. Testin 1. vuruşunda Kane Williamson ve Tom Latham’ın küçük kapılarının ardından küfür yüklü bir kutlama ile geldiği görüldü. Pazartesi günü, Yeni Zelandalı bir gazeteci Virat Kohli’nin sahadaki davranışını sorguladı ve onu Kane Williamson’a ve Christchurch’teki Hagley Oval’de kalabalığın bir bölümüne küfür etmekle suçladı. Virat Kohli, soru yayınlandıktan sonra soğukkanlılığını yitirmiş gibi göründü ve söz konusu gazeteciye ‘daha iyi sorular bulmasını’ istedi. ""Tam olarak ne olduğunu bulmanız ve daha iyi sorular bulmanız gerekir.

Buraya yarım soru veya yarım ayrıntıyla gelemezsin. Ayrıca, tartışma yaratmak istiyorsanız, burası doğru yer değil. Maçın hakemi ile konuştum. Olanlarla hiçbir sorunu yoktu. Teşekkür ederim,"" Virat Kohli dedi.

Yeni Zelandalı hızlı bowling oyuncusu Tim Southee, Virat Kohli’nin çok konuşulan saha içi davranışına tepki göstererek, sahada görevlendirilerek kendisinin en iyisini elde etmeye çalıştığını söyleyerek Hindistan kaptanını savundu. ""O çok tutkulu bir adam … ve sahada çok enerjik. Kendi içindeki en iyiyi ortaya çıkarmaya çalışır,"" Southee, Radyo Yeni Zelanda’ya verdiği demeçte, Test serisinin rekabetçi ruhla oynandığını vurguladı. Bu arada Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson da Virat Kohli’yi savundu ve tutkulu bir kriket oyuncusu olduğunu ve kriket oyuncusu kardeşliğinin konuya çok fazla bakmaması gerektiğini söyledi. ""Bu Virat ve sahada tutkulu. Çok fazla okumamız gerektiğini düşünmüyorum."" Williamson, PTI’ye söyledi. Hindistan, 2 maçlık serinin her iki Testinde de 3 bölümün hepsinde üstün görünen Yeni Zelanda tarafından dövüldü.

Hindistan devam etmekte olan Dünya Test Şampiyonası döngüsünde 1. kez puan düşürürken, Virat Kohli kaptan olarak ilk Test serisi badanasına maruz kaldı. Ayrıca Bakınız: Seçimlerde oy kullanmıyorlar, ancak mahkemelerdeki en iyi avukatlar, Kongre müttefiklerine neler sunuyor | Görüş 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçiler, ABD’li adamda Covid yeniden enfeksiyonunun doğrulandığını söylüyor, ikinci maç daha şiddetli oldu. Spotlight Pangong’da, Depsang BJP’nin Tarkishore Prasad’ındaki Çin birikimi artık net, Renu Devi muhtemelen Bihar Başkan Yardımcısı Ahmed Patel, Covid ile anlaştıktan haftalar sonra YBÜ’ye kabul etti. 19 İzle: Keşmir vadisi sezonun ilk kar yağışına tanık oluyor İzle: Hint Ordusu geri döndü, Pakistan sığınaklarını yok etti Ayodhya’da Deepotsav: Saryu nehrinin Deepika Padukone’nin menajerinin beklenen kefalet talebine karşı çıkmak için diyas NCB’nin lakh’ları ile göz kamaştırmasını izleyin ABD Başkanı nasıl seçilir? Bihar’da oy isteyen Jai Shri Ram demenizi istemeyenler: Saharsa’daki Başbakan Modi " Yeni Zelanda kaptanı Kane Williamson, bir ""harika"" Pakistan tarafı devam eden Dünya Kupası’ndaki ilk mağlubiyetinde. Çarşamba günü Pakistan, ilk olarak Black Caps’i 237/6 ile sınırlandırdığı ve ardından, becerikli bir Edgbaston wicket üzerinde elindeki altı kaleyle hedefi kovalamak için Babar Azam’ın yenilmemiş yüzyılı üzerinde gittiği için muhteşem bir bowling performansıyla çıktı. ""Son üç maçta yüzeylerin bowlinge yardımcı olduğunu ve çok yakın oyunlar olduğunu gördük."" maçtan sonra Williamson dedi. ""Bugün büyük bir Pakistan tarafı tarafından zorlu bir zeminde alt edildik."" ekledi. Yeni Zelanda kaptanı, Pakistanlı bowling oyuncularının doğru çizgide ve uzunluklarda bowling oynamasını sağladı, bu da Kiwi vurucularının sayı yapmasını zorlaştırdı. ""Geçen gün aynı yüzeyde yaşadığımızdan biraz daha fazla sıçrama olduğunu düşünüyorum.

Pakistan topu doğru bölgelere koydu ve hayatı bizim için zorlaştırdı."" Bununla birlikte, 132 turluk bir duruş paylaşan ve Yeni Zelanda’yı iyi bir puana götüren James Nisham (97) ve Colin de Grandhomme (64) için övgülerle doluydu. ""Ortada verdiğimiz mücadele, Neesham ve de Grandhomme sayesinde, rekabetçi bir toplam yayınlamak için mükemmeldi."" dedi Williamson.